Avatar uživatele
archenemy

Od kolikati let může mít holka kluka ??

Doplňuji:
ne do postele ale normalne abych s ním chodila

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Monča.R.E.T. před 4288 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lucijej

No já jsem si prvního kluka nabalila v pěti letech a nikdo nic nenamítal. S dalěík klukem jsem chodila ve druhé třídě a taky proti tomu nikdo nic neměl a je fakt, že na tohle randění asi vzpomínám nejradši...... jak jsme se vodili za ruku, jak mi dal první neumětelenou pusu na tvář a druhou na oko :o)

Celkově randit můžeš od té doby, co si nějakého kluka nabalíš.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

Od kolika chceš, pokud beru tvoje doplnění. Zákon na to není, jen rodiče a jde o to jak ti budou věřit 😁.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Zákon toto neupravuje, takže neni omezeno. Doporučuji všem, aby začali mít kamaráda či kamarádku opačného pohlaví / neni podmínkou/ od doby, kdy jsou schopni chůze. Zkušenosti získané ze vztahu, třeba ve školce, se mohou v dospělosti náramně hodit.
A nakonec je to moc pěkné, když se mají dva, nebo i více, lidi rádi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BENYTA

Já myslím,že od té doby,od které má na to rozum,mojí dceři je 12,5 roku a ještě to neusoudila jako správné…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Jakmile pocítí, že potřebuje kamaráda. Milence, neboli muže na intimní vztah z právního hlediska až od 15 let.
Znám několik slečen, které mají kamarády, ač jim je blízko k 20 let, tak svodům chlapců dokázaly odolat. Prostě a jednoduše, zřejmě ještě mají rozum a netouží se zařadit k těm uspěchaným

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Kdy chceš – a on chce tebe. Já „měla“ prvního kluka ve školce. Víc pro mě tehdy ale znamenal můj medvěd – maskot olympiády v Moskvě, takže nám to moc dlouho nevydrželo. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

do postele od 15
Doplňuji:
to je totéž, ona se i JEN „procházka“ může „zvrtnout“ kdekoliv a kdykoliv ☹

Upravil/a: Michal Kole

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lukasy

To neni omeze věkem spíše vyspělosti a stejně pokud jim je pod 15 tak ani n´většina nevi co vztah znamena. Samozdřejmě že je i zpousta lidi co to nevi i v 30.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek