archenemy

Od kolikati let může mít holka kluka ??

Doplňuji:
ne do postele ale normalne abych s ním chodila

Nejlepší odpověď
Lucijej

No já jsem si prvního kluka nabalila v pěti letech a nikdo nic nenamítal. S dalěík klukem jsem chodila ve druhé třídě a taky proti tomu nikdo nic neměl a je fakt, že na tohle randění asi vzpomínám nejradši...... jak jsme se vodili za ruku, jak mi dal první neumětelenou pusu na tvář a druhou na oko :o)

Celkově randit můžeš od té doby, co si nějakého kluka nabalíš.

Další odpovědi
www

Od kolika chceš, pokud beru tvoje doplnění. Zákon na to není, jen rodiče a jde o to jak ti budou věřit 😁.

Drap

Zákon toto neupravuje, takže neni omezeno. Doporučuji všem, aby začali mít kamaráda či kamarádku opačného pohlaví / neni podmínkou/ od doby, kdy jsou schopni chůze. Zkušenosti získané ze vztahu, třeba ve školce, se mohou v dospělosti náramně hodit.
A nakonec je to moc pěkné, když se mají dva, nebo i více, lidi rádi.

BENYTA

Já myslím,že od té doby,od které má na to rozum,mojí dceři je 12,5 roku a ještě to neusoudila jako správné…

venkovan

Jakmile pocítí, že potřebuje kamaráda. Milence, neboli muže na intimní vztah z právního hlediska až od 15 let.
Znám několik slečen, které mají kamarády, ač jim je blízko k 20 let, tak svodům chlapců dokázaly odolat. Prostě a jednoduše, zřejmě ještě mají rozum a netouží se zařadit k těm uspěchaným

Damiana

Kdy chceš – a on chce tebe. Já „měla“ prvního kluka ve školce. Víc pro mě tehdy ale znamenal můj medvěd – maskot olympiády v Moskvě, takže nám to moc dlouho nevydrželo. 🙂

Michal Kole

do postele od 15
Doplňuji:
to je totéž, ona se i JEN „procházka“ může „zvrtnout“ kdekoliv a kdykoliv ☹

Lukasy

To neni omeze věkem spíše vyspělosti a stejně pokud jim je pod 15 tak ani n´většina nevi co vztah znamena. Samozdřejmě že je i zpousta lidi co to nevi i v 30.