Avatar uživatele
Babsi

Od kolikati korun se dají koupit ucházející plesové šaty?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4837 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
1popelka1

Co pro vás znamená ucházející? Jednoduché, korzetové,…?
Já kupuji šaty většinou v Orsay, cenové rozmezí 800–900,–. Vždy šlo o jednoduché přiléhavé šaty těsně nad/pod kolena.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
atriplex

Na Aukru i za korunu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ella

proč rovnou kupovat? pokud chcete na ples korzetové šaty se širokou sukní a obručí/ale i bez obruče, tak spíš doporučuji půjčit. Měla jsem to tak na maturitní ples – šaty z nové kolekce bezmála za 15 000,– půjčení – 2 900kč na tři dny =) výhodné ne? i když je pravda, že se mi tak strašně líbili, že kdybych měla peníze nazbyt, tak jdu i do koupě, i kdybych je stejně jinam už nikdy nenosila.
Jinak skoro ve všech salonech se šaty dělají každoročně výprodej starých modelů i od dvou tisíc, ale i méně, podle toho, jak jsou šaty dlouhé třeba =)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Nekupuj. Jdi do půjčovny a na každý ples bude v jiných šatech a „baby“ budou závidět tvůj šatník. I když cena za půjčení není taky zadarmo.
Ale sympatické ženě když se sebevědomím a stylovými doplňky přijde omotána třeba i do juty (pytloviny) na ples se mnohé promine, naopak podiví nad jejími neobvyklými módními nápady.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
alexandra

U Vietnamců koupíš taky pěkné šaty a za pár korun.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
květák75

Záleží na štěstí. Jak ale píše alexandra, u vietnamců se dají sehnat plesové šaty za pár korun. Nebo často se dají pěkné šaty sehnat třeba i přes second hand. Mám kamarádku, které se jedny šaty povedlo sehnat za pár stovek přes tento sekáč: https://www.on­linesekac.cz/

před 1638 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek