Avatar uživatele
Luke19

Od kolika-ti let mohu používat google + ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4530 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Tak já jsem hledala a asi mi to dnes fakt nejde, ale nenašla jsem nikde ani čárku o tom, že je od 18 let,,jen v jednom článku jsem narazila na informaci, že je zaměřen na cílovou skupinu 18 – 29 let, ale to přeci neznamená, že by tam nemohli být starší, nebo mladší uživatelé,,,tak já nevím,,

Tak teď jsem něco našla,,,ale chytrá z toho nejsem

http://www.jus­tit.cz/wordpres­s/2011/09/20/go­ogle-prechazi-do-verejne-beta-verze-a-doplnuje-novou-funkcnost/

Tak zřejmě tam to omezení je, ale nikde není napsáno, že to tak bude napořád. Mně jako starou „Káču“ to neoslovilo, takže jestli je každý jako já, tak tam moc lidí nebude a pak budou muset oslovit i ty pod 18-let,,:-D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal Kole

Já myslím, že si google zjednodušuje práci. Aby nemusel řešit problémy s pedofily, tak zakáže vstup dětem.

Takto to vyřešili majitelé hudebních klubů a hospod, kde se často nalévalo mladistvím. Aby nemusel platit za číšníky pokuty i když třeba nenalili (objednal kamarád straší 18let), tak zakáže vstup do 18 let a má po problému.

Každý podnikatel si může stanovit vlastní podmínky a pokud někdo ho neudá za diskriminaci tak se tím nikdo nezabývá.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Hned jak se naučíš psát a číst

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RomanP

pochybuji že někdo zjistí kolik je ti let. Pokud je na nějaké stránce vstup podmíněn příkladně 18 roky tak je tam tlačítko ano a ne. Záleží jak je uživatel poctivý. Protože se ale jedná o internet což je ve své podstatě velký blud tak můžeč Google + používat třeba hned

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SinceX

Od 18-ti let. Ani nevím proč – možná jen kvůli tomu, aby se to nezaspammovalo trapnými aplikacemi typu Farm Ville jako na Facebooku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek