ivosek2

Od kolika se může posílat dopis?

Doplňuji:
*od kolika let :D – chyba se vloudila :D

Nejlepší odpověď
anonym

Od kolika čeho???

  1. Hodin? – kdykoli, kdy najdeš dostupnou schránku nebo podle otevíracích hodin pobočky pošty.
  2. Let? – kdykoli, když jsi schopen dopis do té schránky či na pobočku donést.
  3. Promile alkoholu v krvi? – viz 2.

:-O
Nauč se definovat dotaz – jinak se, mnohdy, dozvíš houbeles…
😉

Další odpovědi
MK44

Občanský průkaz na to nepotřebuješ. Záleží na Tobě, za jak dlouho si našetříš na dopisní papír, na obálku a na známku. Psát, zdá se, už umíš, takže už zbývá jen si počkat, až dorosteš tak, že dosáhneš na poštovní schránku … 😉