steipavka

Od kolika obyvatel ve vesnici je placený starosta?Máme jednoho a ten má i sekretářku.Ma OU je stále rozpis ůředních

hodin pondělí a středa.Je to v pořádku?
Doplňuji:
Na OU je stále rozpis ůředních hodin .Pondělí a středa.Je to v pořádku?

Nejlepší odpověď
anonym

ten rozpis hodin je v pořádku,unás je stejný jen pondělí a čtvrtek od 9–16 hodin,jinak se můžete na to zeptat přímo na vašem úředě jsou povinni vám to sdělit

Další odpovědi
hanulka11

zde se dá dozvědět víc

http://www.me­sec.cz/clanky/sku­tene-platy-politiku-od-starosty-po-prezidenta/

u nás dříve také měli úřední hodiny po a st, nyní úřadují každý den kromě čtvrtka

oskar

Já si myslím,že na obecních uřadech,ale všude na uřadech je zbytečně moc uředníků.

hanjimka

Jo tak u nás má starosta 2 asistentky-sekretářky a to jsme obec s 1000 obyvatel­.A obě nic moc.Ale asi na to obec má z našich daní.