M_Petr_M

Od kolika let si můžu koupit PSC?

PSC – PaySafeCard – K zakoupení na pobočkách TipSport – Dostanete 16 číselný kod, pres ktery můžete platit na internetu – (E-Shopy,Hry atd.) – Je mi 15 a už mi to 2× prodali, ale jen pro zajímavost, od kolika to je :D (mému bratrovi je 12 a řekla mu, že mu to nemuže vydat bez dospělého)

Odpovědi
Lamalam

Netuším, ale žádné věkové omezení jsem v obchodních podmínkách nenašla.

Lgee

Od 0 let , klidně hnedka co tě porodí si můžeš jít koupit psc a hned koupit

ivzez

Ty si kupuješ PSC, aniž by ses seznámil se všeobecnými obchodními
podmínkami? To je dost krátkozraké. V podmínkách žádné věkové omezení není.

Nevím, jestli by nemohl problém vzniknout v případě, že bys chtěl PSC
koupit na pobočce TipSport → tam by mohlo záležet na tom, na kterého
zaměstnance právě narazíš.

Mc Merkurion

…definici si měl přidat u otázky, kde jsme se tě na to ptali: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nemate-nejake-zbytky-na-psc