TomDG

Od kolika let je možné letět sám se společností Wizz Air?

Dobrý den, chystám se letět v srpnu sám do Londýna za tátou. Chci se zeptat, jestli je nějaké věkové omezení.. Viděl jsem, že některé společnosti berou jako „dospělé“ už od 12 let. Poletím s Wizz Air. Děkuji :)

Odpovědi
gecco

Hmmm…
🙂
To jsi docela drsňák…
Do Londýna, sám, číst neumíš, na webu hledat neumíš…
😁
https://wizza­ir.com/cs-CZ/useful_infor­mation/bookin­g_children – počti si, když ani neumíš napsat, kolik ti je…
___
BTW – pokud jsi Rumun, platí pro tebe podmínky jiné – " souladu s rumunským zákonem číslo 248 z roku 2005 [upravujícím režim volného pohybu rumunských občanů v zahraničí], mohou rumunští občané mladší 18 let cestovat do zahraničí pouze v doprovodu obou rodičů nebo jednoho z rodičů / jednoho dospělého, který má požadované doklady. Bez těchto nezbytných dokladů neumožní společnost Wizz Air přepravu cestujících."
___

Zdroj: https://wizza­ir.com/cs-CZ/useful_infor­mation/faq

TomDG

Co je na tom těžkého letět sám? Btw. když člověk neví/nenašel odpověď, tak se zeptá :))

jinak děkuju

gecco

😉
Není zač…
___
Hele – hlavně dobře docestuj a pořádně si pobyt ´tam´ užij – a propříště

  • buďto si info najdi (to je nejlepší – člověk se naučí starat aspoň sám o sebe)
  • a nebo se zeptej s poskytnutím dostatku informací

😉