GustaFeK

Od kolika let se může kouřit vodní dýmka?

Od kolika let se může kouřit vodní dýmka? Někde jsem četl, že na veřejnosti od 16…je to jinak, když ji kouřím doma?

Nejlepší odpověď
marci1

Od 18 let.

Další odpovědi
Drap

Od 18. Nemění na tom nic, zda kouří doma či jinde.

geekocz

Vodní dýmku můžeš kouřit klidně od nástupu do školky, ale pokud v ní budeš kouřit tabák je to stejné jako s cigaretami. Tudíž od 18 let na veřejnosti i doma.

Agneta

Tu kouří jen muslimové. Jsi muslim? :DDD

klumprt

Vodní dýmku může kouřit třeba batole, když to bude umět a třeba pod koněm na Václaváku.
Problém bude mít ten, kdo mu to umožní 🙂