janlisicky4

Od kolika let se může kouřit?

četl jsem si tu pár odpovědí a každá zněla jinak.. tak teda jak je to přesně?
tady jsou ty různý odpovědi co jsem našel: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/od-kolika-let-se-muze-kourit
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdyz-se-muze-kourit-legalne-tak-proc-chytli-straznici-tyhle-deti

Odpovědi
anonym

jiná odpověd

Jen kuř, ať je ti hůř!

Rokio

od 18

Kouřit cigarety je oficiálně povoleno od osmnácti, ale když kouříš tehdy, kdy ti není osmnáct, nebudeš za to trestně odpovědný. Na těch místech, kde je kouření zakázáno, se nemůže kouřit v jakémkoliv věku.

Rick Cz

od narození

Je napsáno že se nesmí prodávat lidem pod 18 let ale když to ta osoba najde například někde na zemi krabičku tak si může v pořádku dát

Michaljj

jiná odpověd

Ale ale, tady má někdo základní mezery ve všeobecném přehledu…neznáš zákony ČR? Od osmnácti let, Honzo.

anonym

od narození

Můžeš kouřit klidně i od narození. Přece ti nikdo nebude říkat, co smíš a co ne.
BTW Já osobně kouření nepodporuji, hnusí se mi to. Ale i tak souhlasím s tím, co jsem napsal.

Trix777

od narození