kaculinda200

Od kolika let se chodí do tanečních?

Odpovědi
gecco

Za mého ´mládí´ byly taneční pořádány pro druhák SŠ – tedy tak okolo 16 let věku…
😉
Nyní netuším.

anonym

Jak píše gecco. I já začal v 16-ti, ale skončilo to fiaskem. Nebyly holky!

setapouch

Zažil jsem i předtaneční, ještě na ZŠ, věk odhadem tak čtrnáct let, ne-li dřív.

isteron

Ja som absolvoval tanečný kurz v 2. ročníku strednej školy, 16. – 17. rok. Aby som už mal nejaké schopnosti v tomto ohľade na maturitný večierok. Potom ešte rok som bol v Klube spoločenského tanca pri osvetovom stredisku, ale vo štvrtom ročníku som už to musel nechať, nemal som na to času pred maturitou, lebo sa jazdilo na súťaže aj do iných krajov.

gecco

Barbakan → ty taneční, kam jsem chodil, byly celé fiaskem, byly holky…
;-DD

anonym

😁