Sea

Od kolika let na film ve 3D?

Synovi budou v létě 4 roky. Chtěla bych ho vzít do kina na film Doba ledová ve 3D. Nedávno jsme byli na očním a doktor mi řekl, že syn má asi 1 dioptrii na pravém oku. Prý je to v tomto věku normální a vidění se stále upravuje. Je ale vhodné vzít ho na 3D? Není to pro něj ještě nebezpečné? Nebo to nevadí? Předem díky za odpovědi.

Odpovědi
Lakeysha

Nejsem doktor, ale myslim, že dvouhodinovej film snad nemůže mít žádnej vliv…ale jak řikám, nejsem doktor.

Nikkol

Myslím si, že mu to uškodit nemůže, ale našeho malýho ani v 5 letech nebavilo sedět v těch brýlích. Pořád si je sundaval a koukal bez nich.

Natt

Myslím že to nevadí. 5ti letá sestra má na každém oku 3 dioptrie a na 3D filmy se dívá.Na film se dívá bez dioptrických brýlí, jenom s těmi 3D brýlemi.