Reflux CZ

Od kolika let můžu podle zákona chodit do posilovny ?

Děkuju moc za odpověď.

Nejlepší odpověď
gecco

Šmarjá – tobě zákon zakazuje chodit do posilovny???
:-O

Další odpovědi
atena11

Podle mě je to jedno… My chodíme občas do posilky místo klasického tréninku a to jsme tam pouze holky od 11–14 let…
Doplňuji:
Samozřejmě ale s trenérama…

marci1

Není stanoveno, ale v posilovně Ti většinou řeknou tak od 15, 16 let. 🙂

gecco

Marci → ono je to trošku jinak.
Fitka obvykle umožňují samostatný vstup od 18 let – brání se tak možnosti zranění nezletilého bez dozoru odpovědné osoby (nechtějí za tyto úrazy nést odpovědnost).
Ale žádný zákon vstup nezletilých nezakazuje, jde o rozhodnutí provozovatele (naopak – fitka často pořádají cvičení rodičů s dětmi)…
Na druhou stranu žádný zákon nenutí provozovatele vpustit do zařízení ani osoby zletilé (třeba nemyté, konfliktní, příliš hmotné…).
😉