ivosek2

Od kolika let můžu mít u sebe občanku?

mužu jí hned po vydání nosit jí sebou a tak?
Doplňuji:
barbakan – fuck … nikoho ty tvoje kecy nezajímaj

Nejlepší odpověď
anonym

Nosíš ještě pleny nebo máš v puse dudlík?
Doplňuji:
Ještě jednou takové slovo a …

Další odpovědi
gecco

Ivošku – a k čemu ti občanka bude? – když si ani nejsi schopen zjistit, jaká ti její vlastnictví přinese práva a povinnosti??? – ona totiž občanka sebou nese i povinosti, nejen práva… A tyto povinnosti, pokud je nebudeš plnit, mohou být sankcionovány!! – máš na pokutu???
Chceš ´frajeřit´ s kartičkou??
ROFL…
___
OP u sebe můžeš nosit od momentu, kdy ti ji na úřadě vydají.

Nazdar Bazar

A co bys s ní jako dělal ? Občanka není pro srandu králíků.

honza19hk

To si děláš srandu? vrať se do školy jestli jsi dostal občanku a nevíš co s ní.

anonym

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ob%C4%8Dan­sk%C3%BD_pr%C5%AF­kaz
Doplňuji:
povinnost