aruallaf

Od kolika let můžete na diskotéku? Do klubu?

Nemyslím v úplně nočních hodinách… Pustili by mě dovnitř ve 14?
Doplňuji:
Žádné automaty ani pozdní hodiny..

Nejlepší odpověď
anonym

Podle podmínek toho klubu…
Na návštěvu ´klasického klubu´ si počkej do 18…

Další odpovědi
zzzzz

Pokud tě pustí rodiče, tak obsluha tvůj věk kontrolovat nejspíš nebude. Pokud ovšem nejsou uvnitř hrací automaty, tam by byl vstup až v 18.
Také po 22 hod by si neměla být bez rodičů venku, tak pokud by na diskotéku přišla třeba policie a kontrolou zjistila, že je tam dítě (ty), tak by rodiče měli popotahováčky ze sociálkou.
Vydrž do 15 🙂

Kryty

Dobrý den je mi 15 let a chci se zeptat jestli mohu na diskotéku do fóra MB prosím o odpověď děkuji 😊💗

Sergio

Pokud mas kamarady tak ti urcite rekly ze to tam bylo skvely.
Zitra bych sel na Smacka ale jsem nemocnej.
Samozrejme te tam pusti ale listky na after ti neprodaj na miste musis je koupit rovnou s klasickym listkem.
Preju prijemnou zabavu a hodne nevolnosti po ceste domu.
Sergio