Od kolika let může dítě vědět, že kluk něco má mezi nohama a holka ne a bude mít něco za pár let na hrudníku?

Nejlepší odpověď
aloevera5

Až se začne vyptávat. My jsme tohle neřešili vůbec. Našeho kluka to do první třídy téměř nezajímalo. Pak jednoho dne přišel ze školy a začal mě poučovat :o) a začal se vyptávat a tak jsme si spolu sedli a já mu řekla, co potřeboval vědět nebo si potřeboval ujasnit.

Nelámala bych to přes koleno a nedělala si s tím starosti.

Další odpovědi
Deli

Naše 20ti měsíční dcerka to už ví a umí pojmenovat.

hanulka11

toho si děti všimnou velmi brzy

Drap

Od té doby, kdy začne vnímat okolí, a to je krátce po narození.

Berušinka

CO?!
To se snad učí od malička, ne?!

baghira

Na tohle jsou zvědavé už velmi malé děti, a já myslím, že i ony mají právo dostat přímou a věcnou odpověď, podanou způsobem, odpovídajícím jejich věku.

led

Deti majú oči ktoré vidia všetko. To ostatné záleží na vás.
Moja dcéra napríklad mala obľúbenú knižku (to ešte nevedela čítať) Anatómia človeka 🙂