Anka1597

Od kolika let může člověk pracovat jako dobrovolník?

Např. v domově pro seniory. Od 15 nebo 18 let? Předem děkuji za odpovědi. 🙂

Nejlepší odpověď
briketka10

v domově pro seniory na to musíš mít aspoň nějaký kurs a dosahovat věku 18 let
já např.bydlím v Pardubicích a existuje zde centrum CAA česká asociace pro postižené a mají tu různé aktivity, nabízejí i kurzy právě pro takové co se chtějí naučit starat o seniory..není to zase tak jednoduché..
mohla bys začít u osobní asistence v jakémkoliv městě :
kontakt si jistě najdeš..
http://www.ca­aos.cz/aktivi­ty/socialni-sluzby/osobni-asistence/

Další odpovědi
mosoj

Zajímavé povolání . Kde je dobrovolnická škola ?