Kuře114

Od kolika let mohu objednávat z internetu?

Popřípadě si pro balík dojít na poštu?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Na internetu nikdo tvůj věk zjišťovat nebude. Na poště by možná mohli chtít občanku, pokud jí ještě nemáš, použij cestovní pas.

Další odpovědi
gecco

Jakmile můžeš prokázat totožnost pro převzetí balíku (tedy potřebuješ mít nějaký doklad – OP, pas). Pokud doklad nemáš, musel/a bys jako adresáta uvést někoho, kdo doklad má (rodiče, sourozence, kamaráda/ku…).
A – samozřejmě, jakmile máš peníze na zaplacení nákupu…
😉

Jakub Daněk

Jestliže je mi 14 let a mám kartičku na autobus, na které je moje fotografie, moje datum narození a jméno, mohu si objednat balík a prokázat se takto?