atena11

Od kolika let jste začali o sebe více starat?

Ahoj zajímalo by mě od kolika jste začali o sebe více pečovat? Do toho zahrnuju: dilema s oblékáním, líčení, péče o pleť (mytí obličeje pleťovou vodičkou) atd
Doplňuji:
Asi tomu nebudete věřit, ale vodičkou „kohotkovou“ se od mala myju i já :)

Nejlepší odpověď
anonym

Nikdy jsem se nelíčil a pokud jde o oblečení, preferuju pohodlí…
Ovšem myji se odmala (vodičkou kohoutkovou), nejsem ti schopný říct, od jakého věku.
😉

Další odpovědi
anonym

Asi od patnácti let, tenkrát šlo jen o čištění pleti kvůli akne, později jsem už chodila pravidelně ke kosmetičce, na manikuru, pedikuru, ke kadeřnici. Ráda se dobře oblékám, hodně ušetřím, protože si většinu oblečení šiju sama, takže nosím přesně to, co chci, co si vymyslím.

Jamajka

Mě bude 14, jsem dívka a ,,pečuji o sebe" už asi druhým rokem. Řekla bych, že u chlapců a děvčat v tom bude rozdíl :D ;).