zvedavej

Od kolika let jste mohli spát u kamaráda/ky přes noc?

Nejlepší odpověď
anonym

S kamarádkou jsem byla dokonce na prázdninách s celou její rodinou. Bylo mi asi 12. Rodiče ani jedné z nás v tom neviděli problém. Dokonce jsme s holkama rády spávaly přes léto na seníku. Pouze kolem 22. hodiny nás přišla zkontrolovat mamka, nebo starší bratr, a vyčinili nám, proč ještě treperendíme a nespíme.

Další odpovědi
venkovan

U kamarádky jen co jsme vymysleli kam rodiče na noc / víkend pošleme.

Ella

od šesti. nejlepší kamarádku jsem potkala v první třídě základky a bydlela pár domů od nás v ulici, často jsme pořádali noční stanování na zahradě i s ostatníma dětma z ulice nebo noční bojovky a schovky v cizích zahradách :D

ten který je

Když mně bylo 14 měl jsem dovoleno spát z každého pátku na sobotu u kamaráda se kterým jsem chodil každé sobotní ráno na burzu s gramofonovými deskami.Mnohdy jsme ani nemohli dospat jak jsme se těšili co vyměníme nebo co vyšlo nového.Vše bylo domluveno a povoleno rodiči.:-)