mrblackwell

Od kolika let je vhodný seriál Futurama ?

Od kolika let je vhodný seriál Futurama ? Nikde jsem to nezjistil a ani neviděl a tak nemohu posoudit,jestli je to vhodné pro děti mezi 8–10 let.

Nejlepší odpověď
baghira

Myslím že jim neublíží, ale na druhou stranu, není to seriál určený dětem – některé fóry zas až tak neocení :)

Další odpovědi
dvdk

Nevim, ale já bych řek, že můžeš.

Šárinka*

Doobry den mé kamaradky dcera se na Futuramu kouká je ji 5 let

VIVH

No obvykle se píše +12..ale to je podle mě hloupost..občas se ta objeví nějáká sexuální narážka…ale to 8–10 leté dítě nepochopí :)..jinak ty vtipy obvykle nejsou ani moc vtipné,ale děti by to pobavit mohlo :D