Monča.R.E.T.

od kolika let je vhodné prstění?

chtěla bych to totiž skusit.

Nejlepší odpověď
anonym

Mončo,máš evidentně prázdniny a na těchto odpovědích zabíjíš nudu.Možná ti od ní odpomůže masturbace nebo jiné praktiky,ale tobě bych spíš doporučovala naučit se česky i psaným projevem.Tvoje více-méně zbytečné otázky níkomu nevadí,ale tvoje čeština znehodnocuje dotaz,který je třeba pokládán v dobré víře a upřímně.

Další odpovědi
meTTax

Dobrý den,

dle mého od tolika let, od kolika se ta osoba na to sama cítí. Jsme lidé a my rádi experimentujeme zjišťujeme, že různé dotyky apod. jsou nám příjemné a proto je děláme. Na masturbaci není nic špatného. Ovšem nic se nemá přehánět. Na internetu si jistě vyhledáš mnoho technik a rad, jak si zlepšit náladu tímto způsobem.

Zůstávám s pozdravem.
Doplňuji:
Jen doufám, že se zde do rána neobjeví nějaká feministka, která bude tvrdit, že masturbace je ďáblova činnost, či podobné kraviny.

Takovým lidem brát občanský průkaz.

quentos

na to neexistuje žádná vyhláška, natož zákon. Až na Tebe přijde chuť, tak to zkrátka zkus… zůstává to přece jenom mezi Tebou a Tebou :{)> tak proč by měl někdo druhý určovat, odkdy je to „vhodné“.

Poklička

Zkus se podivat : http://prsteni.cz/

Lukasy

Už batolata si osahavaji svoje genitalie.
Takže je jedno kolik ti je, jedině sex mužeš mit až v 15.

terry

Od tolika, od kdy máš chuť to zkusit.