Nanoon

Od kolika let je prodejné Frisco?

Na tomto webu jsem četl něčí názor, že Frisco je prodejné osobám už od 15 let. Co je na tom pravdy? Zkoušel jsem hledat na internetu, ale našel jsem protichůdné názory, tudíž se ptám zde. Také by mi přišlo nesmyslné prodávat Frisco mladistvým, když má více alkoholu než „desítka“, jak to tedy je?

Nejlepší odpověď
AnnMary

Je to alkoholický nápoj – tedy prodejný od 18 let… ale také jsem se (bohužel) setkala s Friscem, které bylo vedené v nealkoholickém nápojovém lístku…

Další odpovědi
nikeroska

Od 18, je to alkohol ;)