Emily13

Od kolika let je možné si udělat řidičák na skůtr?

Slyšela jsem že od patnácti ale nejsem si tím jistá

Nejlepší odpověď
brillant

http://www.abeceda-autoskoly.cz/Sku­piny-RP/

Další odpovědi
anonym

Od 15 – AM – tedy do 50 ccm a 45 km/h…

anonym

Ano od 15 let, ale jen na skůtr kterej jede nanejvýš 60 km za hodinu, ale myslím si že to stačí, taky si chcu udělat za půl roku řídičák na skůtr.
Doplňuji:
Aha, omlouvám se za chybu, máte pravdu, jen 45 km za jodinu. Ještě jednou se omlouvám.

quentos

prvním krokem je naučit se slovo SKÚTR vůbec správně psát, nebo vás k těm zkouškám ani nepustěj
Doplňuji:
Afterrain: jestli já si tady honím ego, je to furt zdravější než otírat se o POVRCHNOSTI, jak to děláte vy – třeba o to, jak kdo vypadá. Jasně, mám se voholit, protože je dneska voholenej kdejakej blbec? Tak to teda tuplem ne, trhněte si, Deštíčku.

Afterrain

Pane kniraci, resit v tomhle pripade carku nebo krouzek nad u je mimo misu a vubec se to nevztahuje k otazce. Vzdy a vsude se najde blbec, kterej se bude timto otirat o ostatni. Gratuluji zase sis urcite pozvedl sve knirkate ego… Uz jsem od tebe cetl vic takovych komentu. Ohol se at nevypadas jako nemeckej pornoherec z osmdesatek… Tazatelko jasne ze muzes od 15 a s konstrukcni rychlosti do 45km/h samozrejme papirove. Ono po odstraneni restrikci to jede 60 jak tu nekdo psal a i vice. Nedoporucuju to zatim odstranovat dokud nebudes vyjezdena. Ahooj