Avatar uživatele
Maya88

Od kolika hodin jsou povoleny stavební práce?

Dnes ráno mě vzbudili dělníci předělávající budovu před naším panelákem. Vše se tu opravdu hodně ozývá. Vzbudili mě v 5:28. Můžou se tyhle práce vykonávat takhle brzo? Vypadá to totiž na rozsáhlou rekonstrukci, tak jestli se mám na léto odstěhovat někam jinam :D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3955 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hakunamatata

Musí se chovat tak, aby nerusili noční klid. Ten je stanoven 22:00–6:00.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Krepy

Podle mě áno. Ráno ještě není tak horko, tak si to vynahradí ráno. Chápu je i Vás.
Doplňuji:
Hlavně když jsou teď ty tropické teploty.

Upravil/a: Krepy

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Pokud dá obec výjimku na na rušení klidu, tak ano. Zeptej se na svém příslušném obecním úřadě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cukrar

Maya,
není stanovena pracovní doba, kdy (ne)můžou dělat na stavbě. Klidně můžou pracovat i 24 hodin denně.
Jen nesmí rušit noční klid, pokud nedostanou vyjímku.

Pokud Vás vzbudili v 5:28, je to mrzuté, ale co jste dělala pak? Spala dále?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

pokud to je obecní nebo státní zákazka existují vyjímky.Jelkož to je ve veřejném zájmu. Viz noční demolice mostu přes jižní spojkuv praze. ta se dělala taky v době nočního klidu a to že tam bylo 6 bagrů, několik bagrů se zbiječkama atd.. nadělá pěknej rámus. Holt něktweré práce je vhodné provádět když je klid jak noční tak ale i na ulicích.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
CTTON

Sehnat práci v roce 2021? Žádný problém!
Stavební práce pro dívky i chlapce již od 18 let..vydělejte si třeba 15000 kč měsičně čistého. Záleží jen na vás. 12hod/20 dní měsičně.
https://www.skve­lapracezadobre­penize.cz

před 1331 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek