KARI05

od kolika by jste mi radili zalozit si youtube kanál????

Nejlepší odpověď
klumprt

Tyhle rady ohledně youtube poskytuju ve středu a každý sudý pátek od pěti do tří. Jestliže uvedený termín vychází na státem uznaný svátek, posunuje se na nejbližší pracovní den, pak ovšem od půl dvanácté do 11:30 hod.
V případě dovolené nebo nemoci mě zastupuje kolegyně Zagrembová-Mühlhauserová, která ovšem dané problematice moc nerozumí, neboť se specializuje na kožní potíže, údržbu terária a názvy písniček podle špatně odposlouchaných fragmentů textu.

Ale navzdory tomu, že je úterý, tak se přemůžu a poradím ti, že si youtube kanál můžeš založit přesně od toho momentu, kdy se na to začneš cítit.

Další odpovědi
anonym

To záleží na tobě.Nevíme kolik ti je let.
Pokud si chcete vytvořit účet na YouTube, musíte potvrdit, že je vám nejméně 13 let. Pokud se po nahlášení videa ukáže, že osoba, která video nahrála, při vytváření účtu nepravdivě uvedla svůj věk, účet zrušíme.
https://suppor­t.google.com/y­outube/answer/2802272­?hl=cs
Tady máš kolegyni.
https://www.y­outube.com/chan­nel/UCH72_nAyt92CY_VBXdg­Wihg

gecco

K čemu?
Dokud nevíš proč, prostě si jej nezakládej, ne?
😉

LuCas56

Podle toho co budeš natáčet ale obecně podle mě ať ti všichni nenadávají že si malí děcko že máš takový hlas a tak, začni třeba ve 12 a haterů si nevšímej ze začátku to je těžko (zkušenost :D ) :)

anonym

My si myslíme, že tak od 16 let by lecos šlo nadračku.