LubosHa

Od koho si nechat udělat plastová okna v Praze?

Odpovědi
JohankaDl

My využili služeb http://www.ok­noplastik.cz/ a absolutní spokojenost.

verka

Pokud se jedná o cenu, dejte si rozměr okna do vyhledávače u každé firmy, porovnejte ceny. Někdy má totiž firma sídlo v Praze, ale sklad na Moravě a zaplatíte cenu dopravy. Jinak profily oken mají všichni podobné, tam zjistěte odkud je berou. ze zkušenosti vím, že se cena lišila až o 6tisíc na jednom okně, při stejném materiálu.

Taccker

Dobrý den,
taky myslím že to nemusí být zrovna Pražská firma. Spousta firem z jiných krajů jezdí montovat do Prahy a cenově to může vyjít i s dopravou lépe. Na Moravě z těch „větších to jsou“ Ri-okna (ri-okna.cz), Vekra (vekra.cz), V Okno (http://www.v-okno.cz). Mají kalkulačky ale ty většinou nepočítají s nějakými akcemi a slevami co mají zrovna v nabídce takže doporučuji psát přímo email.

Muffino

Za sebe doporučuji firmu Vekra, s nimi víte za co platíte. Budete mít jistotu, že jde o kvalitní česká okna a ne jako v případě některých firem, které skrývají původ svých oken. Plastová okna od Vekry mám sedm let a není s nimi problém.

Popina

V Praze mohu doporučit Vekru, příjemné jednání, rychlá montáž, okna jsou kvalitní, cena odpovídající…

kristýnary

Ahoj, podívej se na firmu Jis https://www.jis­.cz/plastova-okna/ . Sídlí v Praze a my od nich máme okna už tři roky a naprostá spokojenost. Okny nám domů netáhne a jdou krásně otevírat a zavírat. Komunikace s firmou byla také bez problému, všechno připravili, zadělali, takže manžel neměl se zaděláním oken žádnou práci.