LubosHa

Od koho plastová okna?

Tchán řeší výměnu oken v baráku a shání nějakou firmu, koho byste doporučili?

Odpovědi
JohankaDl

Za nás (mě a manžela :D ) firma OknoPlastik – http://www.ok­noplastik.cz/

cukrar

Každý týden na různých poradnách stejně..
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ktera-firma-mi-doda-a-namontuje-plastova-okna

víte jaká okna?

Taccker

Ahoj, a máte představu jaká okna? Nejde ani tak o firmu ale spíš o typ oken :) Nám se líbily Finstraly (vyrábí to tuším němci nebo rakušáci). Ale Nebyli jsme spokojeni se službami firmy co je dělá (už také zanikla). Takže jsme nakonec skončili u V okno (http://www.vokno-plastova-okna.cz) a jsme nadmíru spokojeni!

Rozhodně ale doporučuji vytipovat si více firem co se zamlouvají a požádat je o cenové nabídky!

Ratam

Byli jsme velmi spokojeni i firmou Vekra, jednalo se s nimi solidně, výměnu provedli rychle a dobře. Okna vypadají skvěle a kvalitně, rozhodně doporučuji.

Janulenka

Rozhodně bych vybírala s více firem, ale snažila se vyhnout těm nekvalitním a nebrat cenu jako hlavní hodnocení. Důležité jsou jistě i parametry oken a servis, který je firma schopna zajistit. Požadované parametry mohou být u každého odlišné. Dobré je se zeptat sousedů a známých na jejich doporučení. My jsme po půlročním výběru zvolili okna od Vekry a oplatilo se, jsme s nimi spokojeni.

Michalmic

My jsme volili firmu ze Znojma www.vikosm.cz, s firmou byla dobrá domluva a okna byla vyměněna rychle a za rozumnou cenu podle nabídek ostatních firem.

Ka-Si

Já vybíral firmu na základě zkušeností lidí z mého okolí, a také na tom jaký mají servis oken, kdyby se cokoliv stalo. Vybral jsem eurookna od vekry, která mi doporučilo asi nejvíce známých. Líbilo se mi že mi obchodník byl schopen říct narovinu jaký mají okna typ kování atd.

KarolínaNovo

Ahoj, my máme plastová okna od https://www.jis­.cz/plastova-okna/ a jsme spokojení. Celá výměna proběhla v pořádku. Neměli jsme s firmou žádný problém. Okna jsou kvalitní, takže i s nimi jsme spokojení.

Renikled

Zdravím, my také budeme měnit okna, a tak bych se chtěl zeptat jestli mi někdo dokážete poradit dle čeho je vybírat a hlavně taky od koho je vybírat?

Petrovskalui

Dlouho jsem s manželem vybírala firmu, která nám udělá okna. Máme okna nakonec plastová, která jsou kvalitní a perfektně těsní. Dokáží neuvěřitelně uspořit při vytápění, protože perfektně drží teplo v domě. Dělala nám je komplet i s montáží firma PKS okna

Drahuška999

Zdravím, já jsem byl docela dost spokojený s plastovými okny z této stránky zde – https://www.ok­noplastpn.cz/ … Také jsme je měly za docela dost dobrou cenu a jak říká i Jaraskop, celá naše rodina je má, takže je to kvalita ověřena několika lidmi a ne komentářemi na internetu 🙂 Tak se mějte hezky a dejte pak případně vědět…

KarolínaNovo

Ahoj, před výběrem samotné firmy doporučuji tento článek – http://www.du­mazahrada.cz/by­dleni/zajimavos­ti/25711-jak-se-vyrabi-plastova-okna/ . Je tam dost zajímavých informací podle kterých se pak dá poznat, jestli daná firma nabízí kvalitní plastová okna. Podle toho se budeme řídit my, až budeme plastová okna do domu vybírat.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

Jaraskop

Já mám okna od vekry a neměnil bych, okna fungují dobře, byli i za dobrou cenu. Hlavně od nich mají okna všichni z rodiny, takže jsem předem věděl do čeho jdu.