Petra09

Od koho mate radeji zpivane pisnicky?

Nejlepší odpověď
anonym

kdyz pisnicku zpivaj spolecne

Od kohokoliv,kdo umí zpívat…:D

Další odpovědi
Damiana

od muzu

Jelikož mám velkou fantazii a písně ve mně vyvolávají silné pocity a dovedou ovlivnit i mou náladu, mám raději charismatické mužské hlasy. Ženy, ať zpívají sebelépe (Barbra Streisand, Judy Garland – i ty mám moc ráda) u mne v porovnání s Frankem Sinatrou nebo Barry Whitem nemají šanci. Když se mám takto rozhodnout, dávám bod chlapíkům.

quentos

od zen

kamarádky jsou zase houfem na zpěváky-chlapy… já odjakživa trpím na zpěvačky. Jejich duety s muži bývají taky nádhera.

akvidzerp

od zen

Heřman

od zen

anonym

od zen

RyuzakiKate

od muzu

Alča M.♥

od zen