Lamalam

Odkdy zde existuje možnost doplnit otázku obrázkem?

Přiznávám, že jsem tuto vymoženost zaregistrovala až dnes v této otázce: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-obvykle-vetsi-mnozstvi-ras-na-bulharskych-plazich
Je to novinka, nebo už je to starší věc?

Nejlepší odpověď
Odpovědi.cz

Ano, je to novinka! Reagujeme tím na Vaše náměty ke zlepšení. Od 23. 8. je tato možnost k dispozici, během pár dnů se tato informace objeví i v novinkách, pokud bude vše bez problémů.

Tým Odpovedi.cz

Další odpovědi
Kepler

Jsem tady sice jenom 8 měsíců, ale takto přímo vložený obrázek do textu jsem ještě neviděl. Vždycky jenom pomocí odkazu. Vzpomínám si, že jsem to hned na začátku adminovi navrhoval (protože jsem na to byl zvyklý z předchozího webu, odkud jsem odešel) a ten mě odkázal právě na ten zmíněný způsob. Takže to asi novinka bude.

mosoj

Myslím si, že to je nová možnost a celkem užitečná.

led

Zjavne si admin testuje našu všímavosť a záujem, a k zahájeniu Dňa noviniek to slavnostne oznámi v novinkách.

Pri zadávaní otázky pribudla možnosť vložiť obrázok

zjentek

Asi to bude hodně stará věc, jelikož V NOVINKÁCH TO NENÍ!

marci1

Asi ho tam vložil admin, stejně jako to dělá na facebooku „Odpovědi.cz“. 🙂

Tak je to novinka. Je to lepší než ty odkazy. 🙂

Klaproth

Vidím to poprvé. Řadě otázek to pomůže, ale až tam děcka začnou dávat smajlíky a podobné malůvky, bude to obtěžovat.

Emefej

Asi je to novinka.

led

Vkladanie obrázku dokáže ušetriť veľa prázdneho textu a dokonca potom pochopiť takýto príspevok dokážem aj ja s IQ hojdacieho koníka.

Kepler

Je ale divné, že se to v novinkách neobjevilo. Je to užitečná věc a je to teď mnohem jednodušší. Teď už si tam možná budeme moci vkládat svoje emotikony, které tady taky chybí. Ale nevím, jestli to půjde.

Lamalam

mosoj > užitečné to být může, ale podívej se na tuhle otázku s obrázkem: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kde-najit-youtube-statistiky
Tam je obrázek úplně na h…

Kepler

🙂

Lamalam

marci1 > admin asi ne. Když jsem zadávala tuto otázku, možnost vložení obrázku jsem tam měla. Zkus si to.

marci1

Ad: „Lamalam“: O.K. Máš pravdu, je to novinka. Je to lepší, než ty odkazy. 🙂