Avatar uživatele
Lamalam

Odkdy zde existuje možnost doplnit otázku obrázkem?

Přiznávám, že jsem tuto vymoženost zaregistrovala až dnes v této otázce: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-obvykle-vetsi-mnozstvi-ras-na-bulharskych-plazich
Je to novinka, nebo už je to starší věc?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 11Pro koho je otázka zajímavá? quentos, johana 56, Emefej, redy, Tw!st, zjentek, gagaga, marci1, Cenobita, Klaproth, Kepler před 2774 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Odpovědi.cz

Odpoveď byla označena jako užitečná

Ano, je to novinka! Reagujeme tím na Vaše náměty ke zlepšení. Od 23. 8. je tato možnost k dispozici, během pár dnů se tato informace objeví i v novinkách, pokud bude vše bez problémů.

Tým Odpovedi.cz

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Lamalam Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Jsem tady sice jenom 8 měsíců, ale takto přímo vložený obrázek do textu jsem ještě neviděl. Vždycky jenom pomocí odkazu. Vzpomínám si, že jsem to hned na začátku adminovi navrhoval (protože jsem na to byl zvyklý z předchozího webu, odkud jsem odešel) a ten mě odkázal právě na ten zmíněný způsob. Takže to asi novinka bude.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Myslím si, že to je nová možnost a celkem užitečná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Zjavne si admin testuje našu všímavosť a záujem, a k zahájeniu Dňa noviniek to slavnostne oznámi v novinkách.

Pri zadávaní otázky pribudla možnosť vložiť obrázok

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Asi to bude hodně stará věc, jelikož V NOVINKÁCH TO NENÍ!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Asi ho tam vložil admin, stejně jako to dělá na facebooku „Odpovědi.cz“. 🙂

Tak je to novinka. Je to lepší než ty odkazy. 🙂

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Vidím to poprvé. Řadě otázek to pomůže, ale až tam děcka začnou dávat smajlíky a podobné malůvky, bude to obtěžovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Asi je to novinka.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

Vkladanie obrázku dokáže ušetriť veľa prázdneho textu a dokonca potom pochopiť takýto príspevok dokážem aj ja s IQ hojdacieho koníka.

před 2774 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Je ale divné, že se to v novinkách neobjevilo. Je to užitečná věc a je to teď mnohem jednodušší. Teď už si tam možná budeme moci vkládat svoje emotikony, které tady taky chybí. Ale nevím, jestli to půjde.

před 2774 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lamalam

mosoj > užitečné to být může, ale podívej se na tuhle otázku s obrázkem: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kde-najit-youtube-statistiky
Tam je obrázek úplně na h…

před 2774 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

🙂

před 2774 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lamalam

marci1 > admin asi ne. Když jsem zadávala tuto otázku, možnost vložení obrázku jsem tam měla. Zkus si to.

před 2774 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marci1

Ad: „Lamalam“: O.K. Máš pravdu, je to novinka. Je to lepší, než ty odkazy. 🙂

před 2774 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek