mosoj

Od kdy se přestaly na mapách Seznamu zobrazovat souřadnice GPS ?

Nebo blbě čumím ?
Doplňuji:
Jo, jo, obojí. Ono se to trochu změnilo a také blbě čumím.
Dík.

Nejlepší odpověď
Bedy

Stáel se zobrazují. Stačí, když kliknete na Místa, lokality a body a zvolíte tam možnost GPS/Co zde je? Pak stačí kliknout na nějaké místo v mapě a GPS souřadnice se Vám ukáží.

Další odpovědi
bolak

Ono stačí podržet CTRL, objeví se ukazatel, a pak když klikneš kamkoliv, tak se ti vpravo ukáže okres, kraj a GPS souřadnice.