Avatar uživatele
mosoj

Od kdy používáte mobilní telefon ?

Já od roku 1995. 1 min hovoru na pevnou linku stála tehdy
14,80 Kč a SMS na předplacenou kartu nebylo možné posílat.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? ReHu, anonym, aramah před 4963 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
1popelka1

Já od roku 2000, tehdy jsem měla Eurotel (02) a kredit, měsíčně jsem do něj vložila 200,–… většinou poslední týden mi zbývaly poslední koruny alespoň na prozvonění, když už psát nešlo. Ceny už si nepamatuji, volání kolem 5Kč, sms asi kolem 3,–, ale hádám.

Ne, že bych se vyžívala v prozvoňování, ale máme s kamarády smluveno, když nemůžeme poslat sms, nebo je zbytečné na nějakou odpovídat – 1prozvonění znamená ANO, dvakrát-NE.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

od osmnáctých narozenin, tedy od r. 2001. Mám těch devět let stále totéž číslo

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

ne nadarmo dostaly SMS titul „nejdražšího způsobu komunikace“ → http://www.pro­fit.cz/clanek/sms-jsou-nejdrazsim-zpusobem-komunikace.aspx

u mobilního internetu za tisíce znaků platíme v nejhorším případě pár haléřů, a za těch zanedbatelných 160 znaků smsky je to řádově mnohem víc. Některé věci se až tak moc nemění.

Jinak první telfefonu byl tušít tehdy ještě v síti předchůdce Oskara i dnešního Vodafonu – Paegas – tehdy zásadně předplacenka, věčně bez kreditu takže podobně jako píše popelka byla komunikace prozváněním naprosto běžná. Tri prozvoneni za sebou znamenala sraz v knajpě pod kaštanem 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Od r. 2000, tehdy Paegas, dnes T-mobile, jsem věrná 1 operátorovi. Jen jsem přešla z Nokie na Sony Ericson. Od začátku mám paušál, jsem spokojená.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gollumek.88

od sedmé třídy 2002, T-mobile, poté oskar, poté O2 a letos návrat k vodafone.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
salsa verde

od 1996, jéje to jsou vzpomínky, těžký jak cihla a s vytahovací anténkou, jednořádkový displej…a těch peněz…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

První mobil Nokia s anténkou černý a velký. S každou maličkostí jsem utíkala za prodejcem,byl ochotný.Jo to bylo něco.Nevím přesně ten rok ale byli první mobili a jen ten jediný obchod,jediná značka Nokia.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

To už je tak dávno, že ani nevím.
Začala jsem se zn. Alkatel. Pak přešla na SonyEricsson + Nokii.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anetadela1

Já od roku 2000, kdy jsem ho dostala jako dárek k maturitě od přítele. Už nevím ale jak se jmenoval, byl takový velký černomodrý.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek