Zlatý

Od kdy používáte mobilní telefon ?

Já od roku 1995. 1 min hovoru na pevnou linku stála tehdy
14,80 Kč a SMS na předplacenou kartu nebylo možné posílat.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já od roku 2000, tehdy jsem měla Eurotel (02) a kredit, měsíčně jsem do něj vložila 200,-... většinou poslední týden mi zbývaly poslední koruny alespoň na prozvonění, když už psát nešlo. Ceny už si nepamatuji, volání kolem 5Kč, sms asi kolem 3,-, ale hádám.

Ne, že bych se vyžívala v prozvoňování, ale máme s kamarády smluveno, když nemůžeme poslat sms, nebo je zbytečné na nějakou odpovídat - 1prozvonění znamená ANO, dvakrát-NE.

Další odpovědi:

Zlatý

od osmnáctých narozenin, tedy od r. 2001. Mám těch devět let stále totéž číslo

Zlatý

ne nadarmo dostaly SMS titul "nejdražšího způsobu komunikace" -> http://www.profit.cz/…

u mobilního internetu za tisíce znaků platíme v nejhorším případě pár haléřů, a za těch zanedbatelných 160 znaků smsky je to řádově mnohem víc. Některé věci se až tak moc nemění.

Jinak první telfefonu byl tušít tehdy ještě v síti předchůdce Oskara i dnešního Vodafonu - Paegas - tehdy zásadně předplacenka, věčně bez kreditu takže podobně jako píše popelka byla komunikace prozváněním naprosto běžná. Tri prozvoneni za sebou znamenala sraz v knajpě pod kaštanem :-))

Bronzový

Od r. 2000, tehdy Paegas, dnes T-mobile, jsem věrná 1 operátorovi. Jen jsem přešla z Nokie na Sony Ericson. Od začátku mám paušál, jsem spokojená.

Bronzový

od sedmé třídy 2002, T-mobile, poté oskar, poté O2 a letos návrat k vodafone.

Bronzový

od 1996, jéje to jsou vzpomínky, těžký jak cihla a s vytahovací anténkou, jednořádkový displej...a těch peněz...

Zlatý

První mobil Nokia s anténkou černý a velký. S každou maličkostí jsem utíkala za prodejcem,byl ochotný.Jo to bylo něco.Nevím přesně ten rok ale byli první mobili a jen ten jediný obchod,jediná značka Nokia.

Zlatý

To už je tak dávno, že ani nevím.
Začala jsem se zn. Alkatel. Pak přešla na SonyEricsson + Nokii.

Bronzový

Já od roku 2000, kdy jsem ho dostala jako dárek k maturitě od přítele. Už nevím ale jak se jmenoval, byl takový velký černomodrý.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.