mosoj

Od kdy používáte mobilní telefon ?

Já od roku 1995. 1 min hovoru na pevnou linku stála tehdy
14,80 Kč a SMS na předplacenou kartu nebylo možné posílat.

Nejlepší odpověď
1popelka1

Já od roku 2000, tehdy jsem měla Eurotel (02) a kredit, měsíčně jsem do něj vložila 200,–… většinou poslední týden mi zbývaly poslední koruny alespoň na prozvonění, když už psát nešlo. Ceny už si nepamatuji, volání kolem 5Kč, sms asi kolem 3,–, ale hádám.

Ne, že bych se vyžívala v prozvoňování, ale máme s kamarády smluveno, když nemůžeme poslat sms, nebo je zbytečné na nějakou odpovídat – 1prozvonění znamená ANO, dvakrát-NE.

Další odpovědi
quentos

od osmnáctých narozenin, tedy od r. 2001. Mám těch devět let stále totéž číslo

anonym

ne nadarmo dostaly SMS titul „nejdražšího způsobu komunikace“ → http://www.pro­fit.cz/clanek/sms-jsou-nejdrazsim-zpusobem-komunikace.aspx

u mobilního internetu za tisíce znaků platíme v nejhorším případě pár haléřů, a za těch zanedbatelných 160 znaků smsky je to řádově mnohem víc. Některé věci se až tak moc nemění.

Jinak první telfefonu byl tušít tehdy ještě v síti předchůdce Oskara i dnešního Vodafonu – Paegas – tehdy zásadně předplacenka, věčně bez kreditu takže podobně jako píše popelka byla komunikace prozváněním naprosto běžná. Tri prozvoneni za sebou znamenala sraz v knajpě pod kaštanem 🙂

GM

Od r. 2000, tehdy Paegas, dnes T-mobile, jsem věrná 1 operátorovi. Jen jsem přešla z Nokie na Sony Ericson. Od začátku mám paušál, jsem spokojená.

Gollumek.88

od sedmé třídy 2002, T-mobile, poté oskar, poté O2 a letos návrat k vodafone.

salsa verde

od 1996, jéje to jsou vzpomínky, těžký jak cihla a s vytahovací anténkou, jednořádkový displej…a těch peněz…

aramah

První mobil Nokia s anténkou černý a velký. S každou maličkostí jsem utíkala za prodejcem,byl ochotný.Jo to bylo něco.Nevím přesně ten rok ale byli první mobili a jen ten jediný obchod,jediná značka Nokia.

ReHu

To už je tak dávno, že ani nevím.
Začala jsem se zn. Alkatel. Pak přešla na SonyEricsson + Nokii.

anetadela1

Já od roku 2000, kdy jsem ho dostala jako dárek k maturitě od přítele. Už nevím ale jak se jmenoval, byl takový velký černomodrý.