od jakého roku jsou cigarety start s filtrem

Nejlepší odpověď
anonym

Beer se plete.V té době byly startky bez filtru,od 70-tých let byly dlouhé Start extra a ty nynější se začali vyrábět koncem 80-tých let,proto že jsem na ně přešel z MARSek.
Pozor! Možná se pletu i já,ale snad se také najde pamětník a uvede věc na správnou míru.

Něco jsem na netu našel: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Star­t_%28cigarety%29#Dru­hy_cigaret_Star­t_.28stav_k_1­._8._2011.29

Další odpovědi
beer

Řekl bych tak nějak 1968, byl jsem ještě na gymplu a tuším že byly k mání..
To barbakan: Samozřejmě, je to moždý, čeče dyť kolik je to už roků – tenkrát jsem s kouřením pomaloučku začínal )) Ale jaksi mám pocit, že byly, no. Ale klidně to mohlo bejt něco jinýho ))

Drap

Pamětník sice jsem, ale moc toho nepamatuji. Musím souhlasit s barbakánem , řekl bych že to bylo asi tak 1978, ale hlavu bych za to nedal.

www

Pamětník sice jsem, ale taky už si eňo pamatuji, neupřesním ☹. Oba máte palec za snahu 😉