s1066

od jaké kapely je skladba v TELEVIZNÍ REKLEMĚ NA masters of rock vizovice??

Nejlepší odpověď
barnajka

Tu reklamu jsem bohužel neviděla, ale na netu jsem našla tuhle upoutávku:

http://www.top­zine.cz/masters-of-rock-2011-co-muze-hudebni-festival-nabidnout-krome-muziky

Jestli je to ta, co běží i v TV, tak ta kapela se jmenuje Twisted Sister, písnička: „We're not gonna take it“. Tato americká kapela je letos headlinerem celýho fesivalu, dost se od nich očekává – má to být jejich první koncert v ČR :)