Broukk

Od jaké firmy si nechat udělat pergolu?

Nejlepší odpověď
Bedy

To se poptejte po okolí, sousedů apod.

Další odpovědi
MarkettB

My máme pergolu od Baobabu, záleží odkud jste, já jsem z Berouna, firma je z Únětic a také záleží, co očekáváte, koukněte na stránky a uvidíte http://www.ba­obab.cz/
Doplňuji:
Bob2: Jak už jsem tady jednou doporučila, tak máme dobré zkušenosti s firmou Baobab, odkaz už jsem dávala. Pergolu i zavlažování nám zařizoval přítel přes firmu Baobab, zavlažování máme nějaké s finanční úsporou, protože ten závlahový systém reaguje na počasí. Obsluha je velmi jednoduchá – to si myslím, je také důležité, jsem maximálně spokojená, ušetří mi to opravdu mnoho času, hlavně tedy přes léto.

Bob2

Ahojte, navážu na otázku, když jde o zahradu. Potřebuji se poradit, máme velkou zahradu a abychom přes léto ušetřili čas a práci, chceme si nechat nainstalovat automatické zavlažování, máte někdo zkušenost s konkrétní firmou? Okolí Prahy.

elektrikář

Na závlahy se dají sehnat nejrůznější zahradnické firmy. Základem je jímka dešťové vody,tlaková nádoba a rozvod závlahové vody. Program může podle vybavení řídícího počítače být v nejrůznějším provedení. Výběr zdroje vody . venkovní studna.Doplňování vody se stávající studny, nebo z nouze z vrtu. Nebo vodovodního řádu. Otázka vložených finančních prostředků.Postřik travnatých ploch, kapková závlaha k jednotlivým stromkům, a záhonům.

Zdroj: Praxe při výstabě závlah.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

koreg9

Přítel stavěl pergolu s tátou u nás na zahradě svépomocí ze dřeva. Střechu máme zelenou. Kolik vám taková střecha vyjde, si můžete spočítat zdarma zde http://www.ekros­t.cz/garazovy-set.html.