Pokročilý

Od jaké firmy si nechat udělat pergolu?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

To se poptejte po okolí, sousedů apod.

Další odpovědi:

Pokročilý

My máme pergolu od Baobabu, záleží odkud jste, já jsem z Berouna, firma je z Únětic a také záleží, co očekáváte, koukněte na stránky a uvidíte http://www.baobab.cz/
Doplňuji:
Bob2: Jak už jsem tady jednou doporučila, tak máme dobré zkušenosti s firmou Baobab, odkaz už jsem dávala. Pergolu i zavlažování nám zařizoval přítel přes firmu Baobab, zavlažování máme nějaké s finanční úsporou, protože ten závlahový systém reaguje na počasí. Obsluha je velmi jednoduchá – to si myslím, je také důležité, jsem maximálně spokojená, ušetří mi to opravdu mnoho času, hlavně tedy přes léto.

Pokročilý

Ahojte, navážu na otázku, když jde o zahradu. Potřebuji se poradit, máme velkou zahradu a abychom přes léto ušetřili čas a práci, chceme si nechat nainstalovat automatické zavlažování, máte někdo zkušenost s konkrétní firmou? Okolí Prahy.

Stříbrný

Na závlahy se dají sehnat nejrůznější zahradnické firmy. Základem je jímka dešťové vody,tlaková nádoba a rozvod závlahové vody. Program může podle vybavení řídícího počítače být v nejrůznějším provedení. Výběr zdroje vody . venkovní studna.Doplňování vody se stávající studny, nebo z nouze z vrtu. Nebo vodovodního řádu. Otázka vložených finančních prostředků.Postřik travnatých ploch, kapková závlaha k jednotlivým stromkům, a záhonům.

Zdroj: Praxe při výstabě závlah.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 927
Zlatý mosoj 861
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 296
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 234
Zlatý annas 224

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.