Avatar uživatele
Broukk

Od jaké firmy si nechat udělat pergolu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3838 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

To se poptejte po okolí, sousedů apod.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
MarkettB

My máme pergolu od Baobabu, záleží odkud jste, já jsem z Berouna, firma je z Únětic a také záleží, co očekáváte, koukněte na stránky a uvidíte http://www.ba­obab.cz/
Doplňuji:
Bob2: Jak už jsem tady jednou doporučila, tak máme dobré zkušenosti s firmou Baobab, odkaz už jsem dávala. Pergolu i zavlažování nám zařizoval přítel přes firmu Baobab, zavlažování máme nějaké s finanční úsporou, protože ten závlahový systém reaguje na počasí. Obsluha je velmi jednoduchá – to si myslím, je také důležité, jsem maximálně spokojená, ušetří mi to opravdu mnoho času, hlavně tedy přes léto.

Upravil/a: MarkettB

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Bob2

Ahojte, navážu na otázku, když jde o zahradu. Potřebuji se poradit, máme velkou zahradu a abychom přes léto ušetřili čas a práci, chceme si nechat nainstalovat automatické zavlažování, máte někdo zkušenost s konkrétní firmou? Okolí Prahy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Na závlahy se dají sehnat nejrůznější zahradnické firmy. Základem je jímka dešťové vody,tlaková nádoba a rozvod závlahové vody. Program může podle vybavení řídícího počítače být v nejrůznějším provedení. Výběr zdroje vody . venkovní studna.Doplňování vody se stávající studny, nebo z nouze z vrtu. Nebo vodovodního řádu. Otázka vložených finančních prostředků.Postřik travnatých ploch, kapková závlaha k jednotlivým stromkům, a záhonům.

Zdroj: Praxe při výstabě závlah.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 2043 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 2038 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
koreg9

Přítel stavěl pergolu s tátou u nás na zahradě svépomocí ze dřeva. Střechu máme zelenou. Kolik vám taková střecha vyjde, si můžete spočítat zdarma zde http://www.ekros­t.cz/garazovy-set.html.

před 2449 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada