Rokio

Od jaké částky má podle vás smysl kupovat dluhopisy?

Od 10.000 Kč, od 20.000 Kč, od 50.000 Kč či od ještě vyšší částky? Jaká je podle minimální částka, od které se vyplatí kupovat dluhopisy?

Odpovědi
Drap

Nevím, co je to vyplatí se? Každý to chápe jinak. Pokud již kupovat dluhopisy, tak minimální částka alespoň 500000 kč

McArthur

Čím vyšší částka, tím lepší. Nezapomeň, že úroky jsou často nízké.

V současné době se určitě nevyplatí kupovat dluhopisy České republiky, Německa a dalších zemí, kde jsou úroky téměř nulové, někdy i záporné, tj. platíš ty za to, že jsi si dluhopisy mohl koupit a nic z toho nedostaneš.