ReHu

Od jak vysokého (nízkého) měsíčního příjmu byste si připadali jao sociálně slabá rodina?

Nejlepší odpověď
anonym

přesnou částku ti asi neřeknu,ale když nebudu mít peníze na zaplacení nájmu a na jídlo a tím nemyslím že bysme museli mít každý den hody tak od té doby jsem sociálně slabá

Další odpovědi
salsa verde

tak od těch …řekněme… 300,– kč na měsíc.

Michal

Promiňte,nejméně vkusná otázka ,je dotaz na peníze a příjmy!!!