Od 10. 11.2016 se do Kanady dostanou jen ti, kteří tmají zařízenou elektronickou cestovní registraci? K čemu slouží?

Benevolence úřadů vůči těm, kteří i nadále míří do Kanady bez předchozí registrace prostřednictvím on-line formuláře, již brzy skončí. Od 10. listopadu 2016 se do druhé největší země světa dostanou pouze cestující, kteří si včas obstarají elektronickou cestovní registraci (eTA). Potřebné dokumenty budou vyžadovány už před nástupem do letadla.

Zdroj: http://magazin­.travelportal­.cz/vstup-do-kanady-registrace/

Odpovědi
Drap

Slouží to k registraci.

dubraro

Paráda. Nemusíš na úřad.