mezara

Od 1.8.2013 se mají zdražovat poštovní zásilky, jaké známky budou platit?

Má to stát 13 Kč, ale mně ještě zbylo 18 známek A, když budu chtít něco posílat (posílám často), tak si budu muset koupit známku 3 Kč? A které známky budou prodávat na poště? Bude tam napsáno 13 Kč nebo také A, chci se zeptat, pokud tam bude A, budu moct poslat tu známku, kterou jsem si koupila za 10 Kč?

Díky za odpovědi

Odpovědi
Mapel

To je výhoda písmenových známek. Od 1.8. má A cenu 18,– a nikdo neví, že jsi je koupila za 13,–. Prostě používáš stále stejné písmenko a jeho pak budeš kupovat dráž.

isteron

Na web stránke ceskaposta.cz je už uverejnený cenník , platný od 1.8.2013. Sám som ho sťahoval. Zrejme tam budú aj podrobnosti, čo so starými známkami.