pastel.ka

od 1.12.2099 mám v bytě neplatiče

Paní nereaguje na moje 2 doručenky. V té druhé jsem ji oznámila termín, do kdy má uhradit dlužnou částku. V případě, že tak neučiní, postoupím záležitost k soudnímu řízení.
Otázka.
Jakým způsobem mám podat Soudní příkaz.Je někde nějaký vzor? Můžete mi poradit jak by měl vypadat návrh včetně úhrady soudního jednání? Tuším, že tam musím zaplatit kolek za 600,–
Mohu jí dát okamžitou výpověď pro neplacení nájemného, ačkoli má ve smlouvě 2 roky ?
Nemohu použít ani kauci, protože v listopadu prosila o klíče, že si vymaluje. Kauci prý převede z účtu během týdne, jenže se tak nestalo…Jak to mám řešit ?
Děkuji za každou dobře míněnou radu. Ještě musím zdůraznit, že paní bydlí ve 2+1 v opraveném bytě ( nová okna, akumulačky atd…) za pouhé 3 000,–
Doplňuji:
od roku 2009

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Žaloba o vyklizení bytu
V odůvodnění uvést že neplatí nájemné.
V žalobě navrhnoout vydání tohoto rozsudku:
Žalovanému soud ukládá vyklizení bytu do 15 dní od právní moci rozsudku a úhradu nákladů řízení.
Veškeré písemnosti předložit v kopii k žalobě.
Žalobu vyhotovit ve třech vyhotoveních (1 soud, 2 žalovaná, 3 žalobce).
Před podáním žaloby musíte doručit nájemci výpověď z důvodu pro neplacení. §711 odst.1 písm. d) a výpovědní lhůta je tříměsíční. Teprve poté podat žalobu. Výpověď začne běžet od 1. dne následující ho měsíce po dni doručení-tedy od 1.4.2010 (to stihnete).

Další odpovědi
FOG

Podle datumu,ktere jste zadala,zijete asi jiz v budoucnosti a kdo vi,jake budou zakony v te dobe,ci zda budeme zit,jako lidstvo vubec jeste v teto dobe?