Vencaa7

octavia 1.9 Tdi cuká v nízkých otáčkách

Odpovědi
brillant

https://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=oc­tavia+1.9+Tdi+cuk%C­3%A1+v+n%C3%AD­zk%C3%BDch+ot%C3%A1%C4%8­Dk%C3%A1ch&sou­rceid=opera&i­e=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest

klob1

Možností je více proč, ale na papíře se to nedá určit. To by se muselo vidět a projít. Pak se dá jednoznačně odpovědět. Jedině přijet, jinak to neumím a ze zkušenosti vím, že si lidé pak napáchali více škody nežli užitku, když zkoušeli si to opravit. Poradí se jim a oni to stejně neudělají, jak mají.