Natty

Ockovani proti zloutence Twinrix

Po kolika letech je potreba se preockovat proti zloutence typu A+B vakcinou Twinrix, kdyz jsem naposled byla v 11 letech a nyni mi je 17let?Dekuji za odpovedi.

Nejlepší odpověď
www

Pokud máš jen jedno očkování, je pozdě.
Dávka je celkem 3× během jednoho roku, viz zdroj.
Poraď se proto s lékařem
Doplňuji:
V případě, že máš ale všechny 3 dávky, je celoživotní ochrana.

Zdroj: www.tmhklinika­.cz/cz/ockova­ci-kalendar.php

Natty

Ano, mam 3 davky. Dekuji za odpoved.

Natty

Byla jsem na nem 3× behem roku. Me by jen zajimalo, po kolika letech se chodi znovu jestli se vubec chodi?

www

Hlavně, že máš všechny 3. Díky za ohodnocení mé odpovědi alespoň palcem, možná by se dalo přidat i hodnocení nejlepší odpovědi.. 😁:-D