Molva

Očkování proti tetanu

Jak často se nyní očkuje proti tetanu? Někdo říká co 10 a druzí co 15 let. Díky

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Prý až po 15 letech, bohužel dospělý si to podle zákona musí hlídat sami a objednat se k lékaři.

U dětí to hlídá dětský praktický obvodní lékař.

Další odpovědi
kapka

Já mám intervaly deset let. Poslední očkování v roce 2010. Ale nevadí nebo je to snad i lepší, když je interval patnáct let. Tady jsem si to teď přečetla. http://zdravi­.doktorka.cz/oc­kovani-proti-tetanu-deseti/