NellyP

Očkování proti rakovině děložního čípku

Dobrý den, nechali jste své dcery očkovat? Mám měsíc na to se rozhodnout a zjišťuji všechny informace. Jaké je pro a jaké proti? Děkuji

Nejlepší odpověď
petra15

Bude-li mit styk jen za „hygienickych "podminek, cili on musi byt cerstve umyty, – nepotrebuje to ockovani. Ale spis bych ti to doporucila, je to v poradku a neni to skodlive jako jina "normalni“ ockovani, kde se pocita s tremi onemocnenimi tou "ockovaci nemoci"na tisic aplikaci… Ja osobne toto ock. ale odmitam.
Doplňuji:
( Ber, a dekuj za to, ze je to mozne…)

Další odpovědi
ivzez

Teď se nějakou dobu nedostanu k počítači, v němž uloženy odkazy,
takže Vás přímo na články odkázat nemůžu.

Ale určitě hledejte informace dál.
Já jsem četla o dost vážných následcích a poškozeních
po tomto očkování.

Svým dcerám bych je nedoporučila.

lota

Já osobně se nadměrnému očkování bráním, navíc toto mi přijde hodně „nové“ na to, aby byly známy všechny důsledky. Jakkoli, třeba tady ho nějaká MUDR doporučuje: http://poradna­.zena.centrum­.cz/jaky-mate-nazor-na-ockovani-proti-rakovine-delozniho-cipku/

anonym

http://www.svet­kolemnas.info/no­vinky/zdravi/286-ockovaci-skandal-soud-potichu-potvrdil-autismus-z-mmr-vakciny
Platí u všech druhů očkování, je to prostě svinstvo… viz tento článek http://svobod­nenoviny.eu/ex­kluzivni-a-sokujici-rozhovor-s-byvalym-reditelem-farmaceuticke-firmy-o-tomjak-se-chovaji-k-lidem/

Kristinka

Očkovanie proti rakovine čipku maternice gynekológovia ženám odporúčajú aby sa dali zaočkovať. Ale je HPV vysoko rizikový a málo rizikový. Takže, treba si nabiť imunitný systém a nešpekulovať či sa dať zaočkovať. Tu hlavne ide o imunitný systém ako taký. Jesť ovocie, zeleninu, niektoré druhy húb napríklad hliva, kyslomliečné mlieko a piť zelený čaj a sem tam piť aj červené víno a tá pliaga zvaná rakovina je ako huba ktorá miluje kyslé prostredie v tele a rozmnožuje sa a zabíja zdravé bunky. A treba ju zničiť tak, že si telo zneutralizujeme s vhodným jedlom. Najväčší bojovník je selén, vitamín C, vitamín B17..........­......atď je ich veľmi veľa.

Neviem či očkovanie je najlepšia ochrana a či samo nevyvoláva. Lebo sú dôkazy o tom, že veľmi veľa dievčat zaočkovaných proti rakovine čipku maternice a niektoré na to aj zomreli, iné ochrnuli treba si o tom prečítať na nete. O rizikách sa opýtať gynekológa čo to môže spôsobiť, lebo aj to má svoje čierne stránky. A by to zase nebol biznis farmaceutov.
A najlepšia prevencia je nestriedať partnerov dodržiavať hygienu a meniť spodné prádlo. A mať svojho stáleho partnera. Ako to platí pre mužov a tak aj pre ženy.

Promuiskutní ľudia skôr ochorejú na pohlavné choroby než verní ľudia. Takže si dajte na to bacha.

Ďalej môj názor na očkovanie. Ja počúvam najviac svoju intuíciu a ktorá ma nikdy nesklamala a uspolieham sa aj na svoje pocit, srdce a potom rozum. Keď mi radcovia povedia, že je to zlé, tak viem, že je to zlé. Ale ja neviem, či by to bolo to najlepšie riešenie sa dať zaočkovať a strachovať sa či mi to niečo neurobí či neochrniem. Nie je to sranda. Tá vakcína stoji veľmi veľké prachy u nás 50€ jedna vakcína a dať sa zaočkovať každý rok vyšli by som na krach. Je to finančne náročné a neviem či je to aj účinné. Takže lacnejšia alternatíva je posilniť si imunitný systém a neutralizovať si organizmus a jesť iba len to čo mi pomáha a nie škodí, hygiena, milovať jediného jedného partnera ktorý tiež chodí na pravidelné preventívky a tiež dodržuje hygienu. Prečo by malo tomu hroziť??? Jedine človek môže mať iba, len bradavice. Ja som mala na ruke bradavicu a sama mi zmizla a neviem ako ale bola fuč. A ďalej nepreháňať to s antibiotikami, ak príde angína cítite akoby ste prehĺtali klince tak budiš. Na obyčajné prechladnutie nepotrebujeme antibiotika. Oni tiež znižujú imunitný systém.

Ja by som ani svoju dcéru nedala zaočkovať proti rakovine. Lebo taká vakcína ani neexistuje a nikdy žiadnej žene nezachránila ani život a ani zdravie.