Lgee

Která barva očí vám přijde nejpřitažlivější?

Hodnotíte holky podle barvy očí? I když jestli ma čočky nejspíš nepoznáte?

Původní
Oci jaké barvy vam přijdou nejpřitažlivější?

Odpovědi
hapiky

Modré

Není to ani tak o barvě, spíš jde o to, co v těch očích vidíme. Přitažlivost, krásu, výjimečnost spolu s milým úsměvem a příjemnou tváří je to pro obě pohlaví silný kalibr.

alenad

Hnědé

Admin2

Zelené

V anketě chybí jiná možnost.

Můžete si přečíst i další odpovědi na stejnou otázku.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaka-barva-oci-se-vam-nejvic-libi.

marci1

Zelené

Kočičí. 🙂

Miria

Modré

Blushies

Modré

Lurius

Zelené

Když si vybavím nejhezčí tváře co znám, tak musím říct, že každá má jiné.

Pokud se mi holka líbí tak si její oči zamiluju, ať už jsou jakékoliv.

A to pro mě oči znamenají hodně, jeden čas jsem propadl kresbě očí, je to prakticky jediná část obličeje kterou umím nakreslit realisticky :D

Weirdquestio

Modré

dubraro

Hnědé

Blonďaté vlasy a hnědé oči.
To je velmi vzácná kombinace, v životě jsem viděl jen dvě ženy, které to tak od přírody měly.

bububabu

Modré

Hezké je blond nebo černé vlasy s modrýma očima. Na druhou stranu se mi nelíbí kombinace blond vlasy a hnědé oči a tmavší kůže.