Velda

Ochucovadla na mléko (prášek, koncentrát,…)

Zdravím,
nevíte jestli se dělají nějaké prášky nebo koncentráty na ochucení mlék? O Frapku vím, ale rád bych si dopřál i nějaké jiné příchutě jako třeba kokosovou nebo banánovou a tak jestli se třeba nedělají nějaký prášek jak ten BCA prášek pro sportovce do mléka… S tím, že mě by bohatě postačila jen ta funkce příchutě 🙂
(O tyčinkách vím taky, ale ty jsou nemožně předražené – teda u nás 5 Kč na tyčinku…)

Nejlepší odpověď
www

Pokud ti jde jen o chuť mléka, rozmixoval bych v něm nějaké vhodné a chuťově výrazné ovoce. Navíc to bude zdravější.

Zdroj: Názor

Další odpovědi
Damiana

Podívej se po sirupech Monin. Jsou přírodní, bez konzervantů – sice trochu dražší, ale zase hodně dlouho vydrží, protože jich k ochucení stačí jen malé množství. Určitě si vybereš – mají skvělé příchutě – nejen kokos a banán žlutý i zelený, ale i levaduli, pistácii, všechny druhy ovoce, ořechy, mandle atd. Mrkni sám:-)
http://www.mo­nin.cz/catego­ry/view/55/70cl

hanulka11

frapko se dělá i banánové a jahodové – granko se taky koupí banánové
ve zdravé vyživě koupíš i toto kokosové mléko http://cestapri­rody.cz/www/in­dex.php?produc­tID=7932