Kulpix

Dá se zfetovat kouřem z dvoutaktu?

Celý den jsem sekal sad strojem MF 70 A není mě moc dobře může to být tím ?

Nejlepší odpověď
Kepler

Jéžiši, celý den? To by mě spolehlivě zabilo. Ale je pravda, že spaliny z dvoutaktu nejsou tak zdravé, jako ze čtyřtaktu. A zvláště na čerstvém vzduchu.

Další odpovědi
klumprt

Ano. Tahle sorta feťáků pořádá běžně masové seance na různých fichtl cupech, jawa srazech a setkáních trabantů.

isteron

Dá sa , a nielen sfetovať, ale aj otráviť.

mosoj

Spaliny a zdravé ? No tak ..... , Nicméně pokud jsi je schválně nenasával, není ti špatně od spalin.