reika

Na ochranu PC mám Microsoft Security Essentials a na čištění Anti-Malware, stačí to?

Zdravím! Na ochranu PC mám Microsoft Security Essentials (nezachytil mi škodnou, mám mu i nadále věřit?) a na čištění Anti-Malware, stačí to? Nebo jsou lepší free antiviry?

A to by ten program stačil sám? On i PC hlídá?

Nejlepší odpověď
gecco

Lepsi jsou placene antiviry…
😉
MSE je k nicemu, namisto nej si nainstaluj apon nejaky „free“, osobne doporucuju Avast (ale nechci rozpoutat flame)…
😉

Další odpovědi
Lamalam

Žádná ochrana není stoprocentní, klidně dál věř tomu, co používáš. Když přejdeš na jiný systém, bude mít zase jiné díry.

anonym

Mse býval dobrý,ale dost se pokazil,moc toho nenajde.
Jaký máš OS?
Pokud 8.1,tak ochranu mít nemusíš,tu mají 8.1 v sobě-je tam defender.
Na čištění je Antimalware dobrý,mělo by to stačit.
Pokud chceš ještě kompletnější servis a spousty dobrých věcí,tak na to je vynikající
Glary utilities.
Je zdarma a je česky.
http://www.swmag­.cz/1349/glary-utilities-5-cisteni-pc/
Zde je ke stažení:
http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/optimali­zace_systemu/gla­ry-utilities/
Anti dejte pryč,stačí normální antivir,Anti dělá problémy při stahování jiných souborů,že je vidí jako potenciální hrozbu.

McArthur

Microsoft Security Essentials není antivir. Alespoň už tak není hodnocen. Ten bych dal pryč a dal bych si tam alespoň bezplatný Avast Free Antivirus. Je sice otravný svými reklamami, neblbnoucího uživatele chrání celkem dobře i ve srovnání s placenými antiviry.