Ochrana navigační jednotky ; Škoda Superb

Dobrý den, řešíme ve firmě zapeklitou situaci, že nám neznámí vandalové vykrádají navigační jednotky z vozidel. Dostal jsem informaci, že existuje společnost, která vloží do navigační jednotky GPS vyhledávač, jenže cenna za instalaci je cca 50 000,– a ročně se platí cca 14 000,–.
máte někdo vzkušenosti s tímto vyhledáváním, případně nějáké lepší nápady jak uchránít navigační jednotku? levné a efektivní řešení. děkuji za rady

Odpovědi
mojitek

Dobrý den,s těma vestavěnýma navigačkama je potíž.Jsou mnohem dražší než přenosné a proto se kradou a krást budou.Máte li takovéto špatné zkušenosti,volil bych radši ty přenosné-budete mít po problému..