dj.david1234

Ochočená moucha? Hloupost nebo náhoda?

Už druhý den mi po obýváku lítá moucha, když je na stole a já k ní dám prst, tak mi na něj vleze. Dá se nějak ochočit moucha aniž bych něco dělal? :D

Nejlepší odpověď
elektrikář

Pokud máš sladké prsty tak se moc nediv. Jinak jí můžeš chytit a vystupovat v cirkuse.

Další odpovědi
kapka

Taky už jsem viděla pár takových nebojácných much. Mám teorii, že to jsou staré mouchy, takové nemohoucí, se sníženým pudem sebezáchovy. Ale jako odbornou odpověď to neberte, to je jen můj dohad, který jsem si vytvořila, abych nemusela pátrat po tom, jak je to doopravdy. 🙂

fortin

Tak je to malá černá moucha která je snad letošní. Třeba ne? Mám ale zkušenost s podobným hmyzem který by měl vypadnout dřív než se začne bourat zdivo/ byla to moucha, pavouk, no a ještě vosa. Samo se mě to hnusí ale aby to nechcíplo tak jsem to musel přesvědčovat aby se to nebálo a vlezlo mi to na prst abych to vyhodil ven. I ta moucha a pavouk a broučci poslechli a čekali až je přenesu. Jo, no tak proč ne, vždyť nejsme nic navíc. Máme jenom občanské průkazy. Někdo má víc a poslouchá jenom to co chce slyšet ne?