Avatar uživatele
Alesh

Ocenili byste možnost tvorby vlastního avataru tady na odpovědi.cz?

Zkrátka podobně jako se sestavuje portrét zločince nebo jak je v některých hrách možné si vytvořit vzhled svojí postavy, tedy Vybrat si tvar obličeje, nos, rty, oči atd. Pak by vznikl výsledný avatar a ten by si uživatel dal k profilu.
Já vím, můžu se propojit s profilem na FB a dát si reálnou fotku, ale ne každý má FB a ne každý si to chce takto propojit.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? iceT, johana 56, suaeda, zzzzz, anonym, petra15, Nazdar Bazar, anonym před 3639 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
cochee

Jsem stejného názoru jako mowla. Vlastní avatar typu „cokoliv,“ ovšem bez napojení na špionážně-komerční sockosíť.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Bylo by to zajímavé,pro mě alespoň určitě.
Doplňuji:
mowla,super,konečně si sestavím chlapa podle sebe:-)

Upravil/a: iceT

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Uvítal bych možnost vlastního avataru – bez napojení na FB (nebo jinou síť).
Ale zrovna ´identikit´?
Pokud bych chtěl takto sestavený portrét, sestavím si jej ´jinde´ – např. http://www.obra­zovka.cz/zaba­va/identikit/i­dentikit.html , taková funkčnost by tu byla – podle mne, nadbytečná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzzz

Neocenila, já mám svoje očičko:-)))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

Jak píše mowla-moci si avatar nahrát jakožto obrázek z PC.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

No je je.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Yggdrasil.

Taky bych byla spíš pro jakejkoliv obrázek:)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
petra15

Neocenila, výber je dostatecný (horsí by bylo vybírat ze trech), ale mohl by být klidne jeste dvakrát az trikrát vetsí…a FB – spionázne-komercní sockosít (díky cochee za trefné oznacení) odmítám:-):D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Ano. Ať již pomocí identikitu jak uvádí mowia, nebo jakýkoliv svůj výtvor, který půjde při splnění určitých podmínek (velikost, typ obrázků, slušnost), ale bez napojení na facebook. FB jsem v minulosti vyzkoušel, ale nepoužívám jej.
V hodně internetových aplikacích (hry, skype, geocaching a mnoho dalších) je možné si nahrát vlastní avatar, tak proč ne zde?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

iceT: ale jenom xicht…
😉

před 3639 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek