Alesh

Ocenili byste možnost tvorby vlastního avataru tady na odpovědi.cz?

Zkrátka podobně jako se sestavuje portrét zločince nebo jak je v některých hrách možné si vytvořit vzhled svojí postavy, tedy Vybrat si tvar obličeje, nos, rty, oči atd. Pak by vznikl výsledný avatar a ten by si uživatel dal k profilu.
Já vím, můžu se propojit s profilem na FB a dát si reálnou fotku, ale ne každý má FB a ne každý si to chce takto propojit.

Nejlepší odpověď
cochee

Jsem stejného názoru jako mowla. Vlastní avatar typu „cokoliv,“ ovšem bez napojení na špionážně-komerční sockosíť.

Další odpovědi
iceT

Bylo by to zajímavé,pro mě alespoň určitě.
Doplňuji:
mowla,super,konečně si sestavím chlapa podle sebe:-)

anonym

Uvítal bych možnost vlastního avataru – bez napojení na FB (nebo jinou síť).
Ale zrovna ´identikit´?
Pokud bych chtěl takto sestavený portrét, sestavím si jej ´jinde´ – např. http://www.obra­zovka.cz/zaba­va/identikit/i­dentikit.html , taková funkčnost by tu byla – podle mne, nadbytečná.

zzzzz

Neocenila, já mám svoje očičko:-)))

huxa

Jak píše mowla-moci si avatar nahrát jakožto obrázek z PC.

anonym

No je je.

Yggdrasil.

Taky bych byla spíš pro jakejkoliv obrázek:)

petra15

Neocenila, výber je dostatecný (horsí by bylo vybírat ze trech), ale mohl by být klidne jeste dvakrát az trikrát vetsí…a FB – spionázne-komercní sockosít (díky cochee za trefné oznacení) odmítám:-):D

suaeda

Ano. Ať již pomocí identikitu jak uvádí mowia, nebo jakýkoliv svůj výtvor, který půjde při splnění určitých podmínek (velikost, typ obrázků, slušnost), ale bez napojení na facebook. FB jsem v minulosti vyzkoušel, ale nepoužívám jej.
V hodně internetových aplikacích (hry, skype, geocaching a mnoho dalších) je možné si nahrát vlastní avatar, tak proč ne zde?

anonym

iceT: ale jenom xicht…
😉